NEIFF TV 2018

REO partnerem projektu NEIFF

REO. Przyszłość już trwa.

REO to serwis poświęcony tematyce zrównoważonego rozwoju w XXI wieku. Przyszłości, która już trwa. To strona o eko-logice, działaniach, które pozwolą zachować naszą planetę w dobrym stanie dla następnych pokoleń. O zdrowej energii, która da do tego napęd, o nowościach nauki i ludzkiej kreatywności. O a-ideologicznym postępie, marszu do przodu. W stałej ankiecie redakcja zadaje pytanie:

CZY NOWOCZESNOŚĆ JUŻ BYŁA? Zabawne, jak różnie rozumieją je internauci wypowiadający się na łamach serwisu. Od „była i nie wróci”, przez „jest zawsze” i „teraz jest już ponowoczesność”, po „nie było, czekamy na nią”. 

To serwis,  wokół którego skupieni są min.  Paweł Sito (red. nacz.), Agata Skrzypczyk (Granada), Magda Gacyk (Dolina Krzemowa), Artur Kulikowski (Hurghada), Renata Dancewicz, Zuzanna Dąbrowska (felietony), Witold Jurasz (cywilizacja w działaniu), Piotr Maciążek, Dorota M. Zielińska i inni (energetyka), Michał Oleszczyk (film), Grzegorz Cydejko, Piotr Wójcik, Piotrek Dąbrowski (ekonomia społeczna), Weronika Kostrzanowska, Michał Michałowski (nauka), Jakub Dymek, Roman Rewald, Ryszard Schnepf (świat), Marcin Popkiewicz, Hubert Bułgajewski (człowiek, klimat, środowisko), Adam Błażowski (zielony realista) i Lidia Piechota (głos następnych pokoleń) i inni.

Dla tych, którzy nie przepadają za czytaniem - redakcja serwisu poleca podcasty z wersją dźwiękową zamieszczanych tekstów dostępne pod adresem:  www.reo.pl/category/audio-reo.

REO razem z NEIFF.

REO: ENERGIA/KLIMAT/REWOLUCJA  jest oficjalnym partnerem projektu New Earth International Film Festival. Na mocy podpisanego porozumienia obie marki, w ramach całorocznej współpracy, już od pierwszej edycji festiwalu podejmą wspólne działania związane z budowaniem świadomości i rozpowszechnianiem wiedzy na temat zagadnień związanych z ochroną środowiska i zrównoważonego rozwoju. 

(www.reo.plwww.facebook.com/reopl)

wejdź na reo.pl
dodaj komentarz