NEIFF TV 2018

Filmy konkursowe NEIFF 2018

  • Relapse

    Wstęp wolny
    reżyserShuhui Zhan
    krajChiny
    czas trwania5 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Pulse

    Wstęp wolny
    reżyserPatrick De Carvalho
    krajFrancja
    czas trwania7 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Sea of Life

    Wstęp wolny
    reżyserJulia Barnes
    krajKanada
    czas trwania1 godz. 26 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Smog Wars

    Wstęp wolny
    reżyserJonathan L. Ramsey
    krajPolska
    czas trwania57 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Stop killing home!

    Wstęp wolny
    reżyserJonas Mohamadi
    krajIran
    czas trwania1 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Soluk (Breath)

    Wstęp wolny
    reżyserH. Yağmur Kartal
    krajTurcja
    czas trwania5 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Plastic

    Wstęp wolny
    reżyserSébastien Baillou
    krajBelgia
    czas trwania7 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • PLANTAE

    Wstęp wolny
    reżyserGuilherme Gehr
    krajBrazylia
    czas trwania10 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • My Baltic

    Wstęp wolny
    reżyserEdyta Bielatowicz, Krystian Bielatowicz
    krajPoska
    czas trwania7 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Musi : The Fading River

    Wstęp wolny
    reżyserAalap Tanna
    krajIndie
    czas trwania7 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Nature Needs You

    Wstęp wolny
    reżyserMark Pearce
    krajAustralia
    czas trwania9 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • On the Front Line: The Rangers of Gorongosa National Park

    Wstęp wolny
    reżyserJames Byrne , Carla Rebai
    krajMozambik
    czas trwania1 godz. 22 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Paradise Nest

    Wstęp wolny
    reżyserArif Ahmed
    krajBangladesz
    czas trwania9 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Owsia (Darkened Water)

    Wstęp wolny
    reżyserAlireza Dehghan
    krajIran
    czas trwania30 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Stop or Melt

    Wstęp wolny
    reżyserDanish Jalil, Josep Calle
    krajZjednoczone Emiraty Arabskie
    czas trwania2 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • TAVY

    Wstęp wolny
    reżyserAndreas Uranowicz
    krajNiemcy
    czas trwania3 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Wake up call

    Wstęp wolny
    reżyserPramod Sahoo
    krajIndie
    czas trwania1 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • UseLess

    Wstęp wolny
    reżyserRakel Gardarsdottir, Ágústa M. Olafsdottir"
    krajIslandia
    czas trwania50 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • We live underwater

    Wstęp wolny
    reżyserHendrik S. Schmitt
    krajNiemcy
    czas trwania7 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Where are the Stars?

    Wstęp wolny
    reżyserMuhammad Asif Islam
    krajStany Zjednocznone
    czas trwania4 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • WORLD WITHOUT INSECTS

    Wstęp wolny
    reżyserAndreas Ewels
    krajGermany
    czas trwania28 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Wonderful World

    Wstęp wolny
    reżyserArne Hain
    krajNiemcy
    czas trwania2 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Trapped

    Wstęp wolny
    reżyserGreta Santagata
    krajWielka Brytania
    czas trwania13 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • To Wake - Buddhi

    Wstęp wolny
    reżyserYakima Camille Waner
    krajRepublika Południowej Afryki
    czas trwania15 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • The First Place The Last Place

    Wstęp wolny
    reżyserPhillip Storer
    krajAustralia
    czas trwania8 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • The Bark Beetle of Šumava

    Wstęp wolny
    reżyserDimitri MARTIN GENAUDEAU
    krajCzechy
    czas trwania11 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • The Forgotten People Of The Amazon

    Wstęp wolny
    reżyserMarie-Martine Buckens
    krajBelgia
    czas trwania50 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • The Patterns of the Ocean - Protecting Indonesia's Manta Rays

    Wstęp wolny
    reżyserHendrik S. Schmitt
    krajNiemcy
    czas trwania45 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • The World According to Termites

    Wstęp wolny
    reżyserJan Hošek
    krajCzechy
    czas trwania52 min
    kategoria filmudokument długometrażowy
    wstępwolny
  • The Rising

    Wstęp wolny
    reżyserM. Luz Ruciello, Lluis Miras Vega
    krajArgentyna
    czas trwania13 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Mr Green

    Wstęp wolny
    reżyserMario Orozco
    krajMeksyk
    czas trwania3 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Mother Yamuna

    Wstęp wolny
    reżyserManoj Kumar Bandil
    krajIndie
    czas trwania29 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Desolation Follows

    Wstęp wolny
    reżyserBurnham Arlidge
    krajWielka Brytania
    czas trwania9 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Changing Oceans

    Wstęp wolny
    reżyserKaty Laveck Foster, Jeff Foster
    krajStany Zjednocznone
    czas trwania3 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Development Refugees

    Wstęp wolny
    reżyserFábio Nascimento
    krajBrazylia
    czas trwania9 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Don't let them kill the olive trees

    Wstęp wolny
    reżyserNejla Osseiran
    krajTurcja
    czas trwania6 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Eldest among the Seven

    Wstęp wolny
    reżyserDennis Empalmado
    krajFilipiny
    czas trwania40 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Droga śmiecia

    Wstęp wolny
    reżyserMaciej Kuciel
    krajPolska
    czas trwania12 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Casita ecologica

    Wstęp wolny
    reżyserMario Orozco
    krajMeksyk
    czas trwania10 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Cabo Pulmo - A message to the world.

    Wstęp wolny
    reżyserStefan Andrews
    krajAustralia
    czas trwania12 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Agroecology in Cuba

    Wstęp wolny
    reżyserJuan Pablo Lepore, Nicolas van Caloen
    krajArgentina
    czas trwania1 godz. 2 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Aghanashini

    Wstęp wolny
    reżyserAshwini Kumar Bhat
    krajIndie
    czas trwania45 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Alaotra - Endangered Treasures of Madagascar

    Wstęp wolny
    reżyserJulia Dordel, Guido Tölke
    krajNiemcy
    czas trwania1 godz. 12 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Babylon what then?

    Wstęp wolny
    reżyserOlga Guse
    krajNiemcy
    czas trwania4 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Beebox

    Wstęp wolny
    reżyserCable Hardin
    krajStany Zjednocznone
    czas trwania2 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Bahía

    Wstęp wolny
    reżyserSantiago Ramirez
    krajKolumbia
    czas trwania7 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Flood

    Wstęp wolny
    reżyserOhad Milstein
    krajIzrael
    czas trwania57 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Flow Of Life

    Wstęp wolny
    reżyserKrzysztof Sarapata, Tomasz Kotaś
    krajPolska
    czas trwania52 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Look

    Wstęp wolny
    reżyserMeinardas Valkevičius
    krajLitwa
    czas trwania4 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Let It Bee: Keeper of British Black Bees

    Wstęp wolny
    reżyserDaphne Wong
    krajWielka Brytania
    czas trwania11 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Madrid Zero

    Wstęp wolny
    reżyserÁlvaro Llagunes
    krajHiszpania
    czas trwania8 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Manchar The Last of the Lake People

    Wstęp wolny
    reżyserAftab Abbasi
    krajPakistan
    czas trwania4 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Mni Wiconi: Water is Life

    Wstęp wolny
    reżyserMiguel Antonio Genz
    krajStany Zjednocznone
    czas trwania3 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Metamorphosis

    Wstęp wolny
    reżyserAdrian Arce
    krajMeksyk
    czas trwania15 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Into The Grey

    Wstęp wolny
    reżyserFrancesco Loschiavo
    krajKanada
    czas trwania13 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • In Our Hands - Seeding Change

    Wstęp wolny
    reżyserJo Barker
    krajWielka Brytania
    czas trwania1 godz. 7min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Free Flow (2018)

    Wstęp wolny
    reżyserElton Baxhaku
    krajAlbania
    czas trwania45 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • FOREST

    Wstęp wolny
    reżyserAgata Rucin
    krajWielka Brytania
    czas trwania43 min
    kategoria filmudokument długi metraż
    wstępwolny
  • Give back the silent spring

    Wstęp wolny
    reżyserZeynep Üstünipek, Burak Kum
    krajTurcja
    czas trwania6 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • Human Energy

    Wstęp wolny
    reżyserAdam Dzienis
    krajPolska
    czas trwania60 min
    kategoria filmudokument długometrażowy
    wstępwolny
  • I swear

    Wstęp wolny
    reżyserPierre-Henri Gibert
    krajSzwajcaria
    czas trwania10 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • I AM FRAGILE

    Wstęp wolny
    reżyserFlorian Ledoux
    krajFrancja
    czas trwania3 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny
  • #IneedSomeAir

    Wstęp wolny
    reżyserIzzie Titberidze
    krajStany Zjednocznone
    czas trwania8 min
    kategoria filmudokument krótki metraż
    wstępwolny